Dungeon, Inc.

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 278 MB
  • Version 1.6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma PIKPOK
IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Dungeon, Inc. mobil oyununda zindanların efendisi olmak için çaba göstereceksiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Dungeon, Inc. mobil oyunu sizlere heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Oyunumuzda siz bir zindanın müdürü olarak görev alacaksınız. 

Oyunu mobil cihazınıza indirdiğiniz andan sonra ilk olarak kendi zindanınızı inşa etmeniz gerekiyor daha sonrasında gücünüzü toplayarak diğer zindanlara saldırın ve tüm ganimetleri toplayın. İşinize yarayan ne varsa zindanınıza getirin. 

Zindanını doldurmak için canavara benzer devler, sümüksü dokuya sahip canavarlar, sürüngenler, ejderhalar gibi garip yaratıkları toplayın ve güçlendikten sonra seviye atlayın. Her seviyede ayrı bir başarı öyküsü yazacaksınız. Oyunda para kazanmak sizin prestijiniz için çok önemlidir. Oyunun sizlere sunmuş olduğu ekstra bonuları değerlendirmek içinde motivasyon çarkıfeleğini çevirin ve bonusları cebe indirin. 

Dungeon, Inc. mobil oyununda müdür sizsiniz ve ne pahasına olursa olsun oyunda kazanç elde etmeli ve zindanınızın gelirini üst seviyelere çıkartmalısınız. Dungeon, Inc. oyununu oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun ögelerini gerçek parayla satın almak gerekebilir.

Daha Fazla Göster
Dungeon, Inc. indir
DİĞER SÜRÜMLER